Automatický video web na WordPressu

OIM Corporation uvádí na trh svůj nový produkt – motivy pro web postavený na WordPressu automaticky vkládající videa dle výběru. Služba je zpoplatněna, ale o web se není potřeba aktivně starat, k dispozici je také online podpora pro implementaci.

videowp K dispozici jsou tři video programy zahrnující vždy konkrétní téma videí: herní trailery, hudební klipy a filmy. Společnost tvrdí, že používání je nenáročné pro běžného uživatele, ale zároveň zahrnuje možnosti, které umožňují podnikání ve světě online videa.

Například cena za filmový program je 67 dolarů a k dispozici jsou dvě licence (pro jeden web nebo pro více webů). Tisková zpráva také říká, že motiv je přizpůsoben vyhledávačům (SEO) a podporuje integraci se sociálními sítěmi (Facebook, Twitter).

( http://www.wordpressautomatic.com )Luboš se představuje:

Autor knihy o Wordpressu. Zajímá se o Internet a všechny redakční systémy. Píše weby a služby nabízí na Pexio.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně ze světa WordPressu se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Další články