Posterous nabízí snadný přechod z WordPressu

Dnes začala služba Posterous nabízet snadný přesun obsahu blogů fungujících díky redakčnímu systému WordPress. I dříve měl uživatel možnost přemístění obsahu z jiných služeb s možností zachovat svou doménu (pokud má vlastní). Možnost importu obsahu z WordPressu je ale úplně nová.

Posterous Posterous je oblíbená služba rozšířená hlavně v kombinaci se sociální sítí Twitter. Mezi její výhody patří jednoduchost, možnost automatických příspěvků z jiných služeb a další. Automatický import je omezen počtem 1000 položek, ale pokud jich máte víc, můžete importovat XML soubor, který předtím ze svého blogu na WordPressu vyexportujete.

Nutno dodat, že nová funkce importu není jinak zvláštní a Posterous není jediný, kdo podobné možnosti nabízí. Samotný WordPress není výjimkou a můžete si do něj importovat například obsah svého blogu ze služby Blogger.com i jiných.

Z tohoto souboje blogovacích systémů nakonec těží nejvíce uživatel. Máte možnost jednoduchého přesunu svého blogu a pokud se vám nový systém nebude zamlouvat, nebo objevíte lepší, snadné přemístění svého obsahu jistě oceníte.Luboš se představuje:

Autor knihy o Wordpressu. Zajímá se o Internet a všechny redakční systémy. Píše weby a služby nabízí na Pexio.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně ze světa WordPressu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Další články