WordPress 3.2

Tento článek byl přesunut do rubriky WordPress na Netzin.cz –

WordPress 3.2Luboš se představuje:

Autor knihy o Wordpressu. Zajímá se o Internet a všechny redakční systémy. Píše weby a služby nabízí na Pexio.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně ze světa WordPressu, WordPress, Změny ve WordPressu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Další články

3 komentáře u WordPress 3.2

 1. Separatista napsal:

  Jen doplním, že skrývání hlavního postranního menu v administraci už ve WordPressu funguje několik let a není to novinkou WordPressu 3.2. Nebyl tam sice text “Collapse menu”, ale na dvou místech malé šipky, které fungovaly zcela stejným způsobem…

 2. Goldie napsal:

  Mě tedy přijde verze 3.2 špatně předělaná :)))
  ve verzi 3.1.3 při přepnutí při psaní článku z textu na html a nazpět, se formátování článku nezměnilo. ve 3.2 když se z html přepnu na text nebo opačně, editor zapomene, že tam jsou nějaké odstavce, “odbrčkování” a další, a text a vše ostatní nahodí do jednoho odstavce. Dost mě to mrzí :( článek který jsem psala a potřebovala pak jen upravit části v html sem celý musela opravovat :(( to si to pak můžu celé psát sama v html a vkládat to tam :(( nebo je to nějaká fičura?

  admin bar na webu mi delší dobu nefunguje, a nejen na tom mém ale i na dalších. zřejmě je funkční jen při použití defaultní šablony, jinak si to vysvětlit neumim :((( ale jinak docela dobrý no. první bod je ale záležitost, která mi opravdu hodně vadí….

 3. Mě se administrace verze 3.2 vůbec nelíbí, taky mám v této verzi problém se šablonama.